Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Transfer parash shume i lehte nuk verehet shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Transfer parash shume i lehte nuk verehet shume   Mon Jul 21, 2008 4:19 pm

marrim nje credit card fresh te re pra dhe futemi ne ndonjeren prei online bets qe ne shqip bastore online siq eshte http://www.eurobet.com/ hap nja llogari dhe lun nje gjiro cakton lojt nashta e dini qysh shkon ajo 1 x 2 e do tjera
nese e fitoni ate bast mund te shkoni tek web faqja e www.westernunion.com e hapni nje llogari me ate cc me info deridukun te njejta i dergoni parat ne nje emer ne kosov por ato para qe i keni hargju ne loj mos i merrni leni atu ne cc mandej thirrni permes ndoni web faqeje ose permes www.spooftel.com por kjo i ka blloku numrat e WU por eshte ni metod e bleni ni nr dhe i boni thirrjet divert tek numri i WU por ai numer te mos jet ne emer tendin te jeni serioz gjat bisedes biseda behet ne gjuhen angleze Se pari ju kerkohet MTCN numri qe keni marr nga USA qe fillon me numrin 9 dhe ka 10 shifra mandej duhet te bisedoni ku ju kerkohet emri mbiemri data e lindje rruga etj etj .. mandej ju kerkon me prit 5 minuta pas pak ju thot thank you dhe u kry konfirmimi dhe neser shkoni i merrni eurot en dorr $$$ dhe ketu duhet te keni nje leternjoftim falco apo diqka une i perdori leternjoftimat serb dhe i terhjeki paret ne gracanic
Vrejtje..
1. Mos beni transfer me shum se nje here ne nje emer ngaqe rrezikoheni..!?
2. Ky shpjegim eshte pun e rrezikshme dhe ne pergjegjsi tuajat dhe Kjo web faqe apo Vet autori nuk Pergjegjet per demet qe ju behen gjat perdorimit..!?
ArrowerMal.I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
 
Transfer parash shume i lehte nuk verehet shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Zone per Hacking-
Kėrce tek: