Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Ide e Re Pėr Shmangien e Rėnies Se Flokėve.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: Ide e Re Pėr Shmangien e Rėnies Se Flokėve.   Fri Jul 11, 2008 7:17 am

Renia e flokeve sot mund te frenohet plotesisht me preparatin Pirovit te zbuluar dhe patentuar ne vitin 2001 .Perdorimi i ketij preparati ne nje kontigjent prej me shume se 97000 paciente vertetoi se se te rinjte deri ne moshen 25 vjec mund te behen perseri me flokedhe pas kesaj moshe suksesi ulet
Ne se deri me sot eshte menduar se renia e trasheguar e flokeve ishte fatale tani ky koncept ka ndryshuar plotesisht.Doktori i flokeve Pavli Pirro pas nje pervoje teper te gjate prej disa dekada ka mundur te perpunoje nje mjekim qe quhet Pirovit i cili ka ne perberje bime mjekesore dhe substanca kimike .Ky mjekim eshte ne gjendje te furnizoje me energjine e humbur folikulat e flokut (Fabrikat qe prodhojne flokun e ri) dhe keshtu raporti i flokut qe bie dhe i flokut qe del qendron ne ekuiliber.Pra sot ne se do te informoheni nga kjo klinike e ndodhur ne Tirane , edhe pse mund te keni njerez ne fis pa floke juve nuk do te pesoni fatin e paraardhesve tuaj.Mjekimi per te mos leju renien e flokeve merr rolin e nje vaksine dhe behet vetem per 15 dite ne vit.Ne se do te pretendohet per te nxjerre flokun e rene mjekimi do te behet pa nderprerje per nje afat 8 muaj deri ne nje vit.Suksesi eshte i garantuar ne se individi nuk ka semundje te tjera ne organizem
Dr.Pavli Pirro
e-mail ipaul2004@yahoo.com">ipaul2004@yahoo.com">ripaul2004@yahoo.com

Arrow GenIus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: ....   Fri Jul 11, 2008 9:43 am

perfect brother Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
 
Ide e Re Pėr Shmangien e Rėnies Se Flokėve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Shkencė / Kuriozitete-
Kėrce tek: