Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.team-forum.net :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Cili kengetar ju pelqen me shume ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 

Cili kengetar /e ju pelqen me shume ?
1| Alban Skenderaj
33%
 33% [ 1 ]
2| Tuna
33%
 33% [ 1 ]
3| Labinot Tahiri
33%
 33% [ 1 ]
4|Jehona Sopi
0%
 0% [ 0 ]
5| Bertan Asllani
0%
 0% [ 0 ]
6| Berkani
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
fexta
PrinceSS


Number of posts : 1
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Cili kengetar ju pelqen me shume ?   Wed Jul 16, 2008 3:36 pm

1| Alban Skenderaj
2| Tuna
3| Labinot Tahiri
4|Jehona Sopi
5| Bertan Asllani
6| Berkani
Arrow BY: [b]Fexta{/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OwneR
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 155
Age : 23
Location : USA
Registration date : 14/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cili kengetar ju pelqen me shume ?   Tue Mar 24, 2009 6:39 pm

1|Cyanide

2|Unikkatil

3|KaoS

4|D.u.d.a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cili kengetar ju pelqen me shume ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» Me shume se 3/4 e vajzave tunizine jane "virgjiresha te asistuara nga mjeksia"
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?
» Si dėshmonte pėr UĒK-nė komandant Drini, i cili do tė vritej pas luftės (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Shporta [ Recycle Bin ]-
Kėrce tek: