Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?

Shko poshtė 

Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?
1|Hashim Thaqi
75%
 75% [ 6 ]
2|Fatmir Limaj
0%
 0% [ 0 ]
3|Fatmir Sejdiu
13%
 13% [ 1 ]
4|Ramush Haradinaj
0%
 0% [ 0 ]
5|Nexhat Daci
0%
 0% [ 0 ]
6|Bexhet Pacolli
12%
 12% [ 1 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
sheta
Moderator
Moderator


Number of posts : 4
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?   Sat Jul 19, 2008 1:23 pm

1|Hashim Thaqi
2|Fatmir Limaj
3|Fatmir Sejdiu
4|Ramush Haradinaj
5|Nexhat Daci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
J-eNdI
The RaPPer


Number of posts : 4
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: ku jeni o fylla   Tue Jul 22, 2008 2:26 pm

ku jeni o fylla une jom argjendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
J-eNdI
The RaPPer


Number of posts : 4
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: a kom mja fsh krejt   Tue Jul 22, 2008 2:29 pm

hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
J-eNdI
The RaPPer


Number of posts : 4
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?   Tue Jul 22, 2008 2:29 pm

J-eNdI shkruajti:
hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili prej politikaneve mendoni se eshte i duhuri per ta udhehequr vendin tone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Shporta [ Recycle Bin ]-
Kėrce tek: