Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Lajkat e shejtanit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: Lajkat e shejtanit.   Thu Jul 10, 2008 6:44 pm

Nga: Iblisi (shejtani)
Pėr: Njėriun


Tė kam parė dje qė kur ke filluar punėt tua tė pėrditshme.
Je zgjuar pa u gjunjėzuar pėr t'a falur Sabahun.
Them sinqerisht, ti as qė ke thėnė Bismilah para ngrėnjės sė ushqimit, dhe as qė e ke falur Jacinė para se tė flish.
Ti je aq jofalenderues, unė kėtė e pelqej pėr ty.
Unė uuk mund ta pėrshkruaj se sa i lumtur jam qė ti nuk e ke ndryshuar mėnyrėn e jetesės,
Budalla, ti je i imi
Mbaje ne mend, unė dhe ti kemi kaluar mirė me vite, dhe unė akoma nuk tė dua (tė urrej). .
Them sinqerisht, unė tė urrej ty, sepse e urrej Allahun.
Unė vetėm po tė shfrytėzoj qė tė jem i barabart me Allahun.
Ai mė nxorri nga parajsa, dhe unė do tė tė shfrytėzoj ty sa mė gjatė qė ėshtė e mundur pėr t'iu hakmarrė.
E sheh, budalla, ALLAHU TĖ DON TY dhe AI ka plane tė mrekullueshme pėr ty.
Por ti mua ma ke dorėzuar jetėn tėnde, dhe unė do tė ta bėj jetėn tėnde ferr pėr tė jetuar.
Nė atė mėnyrė, ne prap do tė jemi sėbashku.
Kjo me tė vėrtet do ta lėndoj Allahun.
Duke t'u falenderuar ty, unė me tė vėrtet po i tregoj Atij se kush ėshtė shef nė jetėn tėnde me gjithė qaste tė mira qė ne kemi kaluar.
Ne kemi shikuar filma tė pistė, kemi shar njėrzit, kemi vjedhur, gėnjyėr, duke u bėrė hipokritė, duke bėrė mekate, duke ngrėn tepėr, duke treguar shaka tė ndryera, duke pėrgojuar, duke qenė gjykues, duke i tradhėtuar njėrzit, nuk respektuam tė rriturit dhe ata nė pozita udhėheqėse, nuk kemi patur respekt pėr xhamitė, dhe kemi pas
SIGURISHT qė ti nuk do t'ia kthesh shpinėn kėtyre punėve.
Eja, budalla, tė digjėmi sėbashku pėrgjithmonė.
Unė kam plane shumė tė mira pėr ty.
Kjo ėshtė vetėm njė letėr mirėnjohjeje nga unė pėr ty.
Dua tė tė them "FALEMINDERIT" qė mė ke lejuar tė t'a shfrytėzoj shumicėn e jetės tėnde tė marrė.
Je aq i mashtruėshėm, po me qeshet me ty.
Kur je shtyrė pėr mekat, ti ke qeshė HA HA HA, mė ke mėrzitur.
Mėkati ka filluar ta marr shpėrblimin e vet nė jetėn tėnde.
Ti dukesh 20 vjet mė i vjetėr, dhe tash, unė kam nevojė pėr gjakė tė freskėt.
Kėshtu qė vazhdo dhe mėsoju fėmijėve se si bėhet mekati.
E gjitha qka duhet bėsh ėshtė tė pish duhan, tė pijhesh, ose pi gjatė rinisė, gėnje, rreziko, pėrgojo, kurvėrohu, dhe jeto duke u bėrė sa mė vetjak.
Bėje kėtė nė prani tė fėmijėve dhe ata do ti bėjnė ato.
Fėmijėt jani asi soji.
Mirė, budalla, tash mė duhet tė tė lėshoj.
Unė do tė kthehem pas pak sekondave qė prap tė tė joshi.
Sikur tė ishe i menqur, do tė ikje diku, qė tė pendohesh pėr mėkatet tuaja, dhe jeto pėr Allahun me atė pak jetė qė tė ka mbetur. Nuk ėshtė natrya (puna) ime qė t'a paralajmėroj askė, vetėm se tė jem moshatari i yti qė tė fus nė mėkate, kjo ėshtė duke u bėrė pak qesharake.
Mos mė keqkupto, unė akoma tė urrej.

E TĖRA ĖSHTĖ QĖ TI TĖ MBETESH NJĖ BUDALLA MĖ I MIRĖ PĖR ALLAHUN.
__________________
Mė dhimbėn ata qė se besojn All-llahun janė shumė tė varfėr,ata nuk e kanė shijuar gjėnė mė tė shtrenjėt ne kėtė Dynja.Gjėja mė e shtrenjėt ėshtė Imani ( besimi i pastėr nė Allahun).


Thotė ALlahu subhanehu ue teala:
{Elif, Lamė, Mimė. A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?"} (29:1,2)
{Thuaj: “Namazi im, kurbani im, jeta ime dhe vdekja ime janė thjesht pėr All-llahun, Zotin e botėve.} (6:162)

Arrow GenIus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajkat e shejtanit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Feja Islame-
Kėrce tek: