Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 Kerkojme V.I.P dhe Moderator

Shko poshtė 
AutoriMesazh
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Mon Jul 21, 2008 4:22 pm

Te nderuar antare kerkojme V.I.P dhe Moderator
Per te marr graden V.I.P duhet te postosh shume kurse per moderator duhet te jesh shume aktiv dhe ti keni postimet per gjera me rendesi
Vendimi merret nga erMal.I dhe GenIus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
The.CrossyNumber of posts : 3
Registration date : 03/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Sat Jan 03, 2009 5:36 pm

Trego sa poste duhet per grad .!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Tue Jan 06, 2009 1:52 pm

duhet mi pas 35 postime Very Happy edhe duhet me kan aktiv

_________________

Rulez to Learn Hacking ...

Look to The Master,
Follow The Master,
Walk With The Master,
See Through The Master,
Become The Master.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
OwneR
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 155
Age : 25
Location : USA
Registration date : 14/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Tue Mar 24, 2009 3:21 pm

aha Ok....!!!

Contact: shpendi_234@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
leeni

avatar

Number of posts : 13
Age : 21
Location : bardhosh
Registration date : 19/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Tue Aug 24, 2010 9:02 pm

ahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ghf-albanian.tk
leeni

avatar

Number of posts : 13
Age : 21
Location : bardhosh
Registration date : 19/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   Tue Aug 24, 2010 9:02 pm

ok ermall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ghf-albanian.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkojme V.I.P dhe Moderator   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Zone per Hacking-
Kėrce tek: