Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.team-forum.net :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Warez

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
1019Avira Antivir
Thu Apr 23, 2009 1:32 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

CrackZ & SerialZ

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
813Power ISO serial nga...
Tue Jun 09, 2009 8:38 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TV | Mobil

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
913web per Kodet sekret...
Sat Jul 26, 2008 7:44 pm
HarM Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
2159si me shpejtu PC
Thu Feb 25, 2010 9:32 am
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca Politike dhe Politike Aktuale

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
517Demokracia [mendim...
Thu Apr 23, 2009 1:36 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencė / Kuriozitete

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
1727kurjozitete
Wed Apr 15, 2009 2:07 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Exploit

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
56Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zone per Hacking

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
3662Kerkojme V.I.P dhe M...
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm
leeni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Internet

Moderatorėt: WebMasters, Moderator
4557Internet Calls [New ...
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm
saimiri Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 0OwneR439prej Wed Apr 01, 2009 3:11 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0OwneR583prej Wed Apr 01, 2009 3:07 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0OwneR414prej Wed Apr 01, 2009 3:06 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0OwneR385prej Wed Apr 01, 2009 3:05 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0OwneR418prej Wed Apr 01, 2009 3:04 pm
OwneR Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0bujari866prej Tue Jul 29, 2008 11:40 pm
bujari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0bujari472prej Tue Jul 29, 2008 11:21 pm
bujari Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:WebMasters, Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės