Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SelaNumber of posts : 50
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''   Sun Nov 02, 2008 4:26 pm

nuk di qka te mendojjjjjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
V.I.P
V.I.P


Number of posts : 38
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''   Sat Nov 01, 2008 3:29 pm

esht e vertet ermal edhe un kam par nje videu ku qart tregon syt ne qiell kan the disa nga hogjallar se ata kan qen syt e ZOTIT per tju treguar njerzve se ZOTI i sheh se qka bejt dhe qdo hap qe e bejt ai esht ne mesin e tyre por nuk e di sa esht e vertet kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''   Fri Jul 11, 2008 11:54 am

Falėnderimet i takojnė Allahut, paqja dhe bekimet e Tij qofshin mbi tė Dėrguarin e Tij Muhamed, mbi familjen e tij, mbi shokėt e tij dhe mbi tė gjithė ata qė ndjekin rrugėn e tij deri nė Ditėn e Gjykimit.

Videoja pėr tė cilin ju bėni pyetje ėshtė njė incizim i pėrhapur nėpėr internet. Ne nuk kemi mundėsi tė japim ndonjė vlerėsim se a ėshtė e vėrtetė apo jo, por themi se komenti ynė mund tė pėrmblidhet nė atė se nėse ėshtė e vėrtetė, atėherė ne e dimė se Allahu i Lartėsuar ėshtė i Plotfuqishėm pėr ēdo gjė. Nėse ėshtė montazh, atėherė kjo ėshtė vetėm njė nga lojėrat me tė cilat mashtrohen njerėzit.

Sido qė tė jetė, ngjarjet e tilla nuk duhet tė trajtohen si bazike nė nxjerrjen e ndonjė dispozite apo pohimin, respektivisht mohimin e ndonjė gjėje. Na mjafton Libri i Allahut (Kurani) dhe fjalėt e Muhamedit, lavdėrimi dhe paqja qofshin mbi tė, si paralajmėruese dhe pėrkujtuese. Nė kėto dy burime kemi mjaft pėrkujtime dhe tėrheqje vėrejtjeje, ndėrsa gjėrat e tjera, tė cilat nuk janė tė sakta dhe nė tė cilat kemi dyshime, nuk duhet tė merren pėr bazė pėr tė vėrtetuar p.sh hidhėrimin e Allahut, ashtu si do ta komentonte dikush kėtė ndodhi. Allahu e di mė sė miri!


Alaudin Abazi

Arrow erMal.I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jane te vertete apo jo qe kan dal ''syte ne qiell''
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Feja Islame-
Kėrce tek: