Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 A e dini se...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sheta
Moderator
Moderator


Number of posts : 4
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: A e dini se...?   Sat Jul 19, 2008 1:48 pm

Femra me e gjate ne bote eshte Sandy Allen, e cila eshte e gjate 2.35cm.

Bicikleta e pare, e cila eshte konstruktuar ne vitin 1817 nga Baron Von Drias nuk ka pasur pedale. Njerzit thesht e drejtonin kete biciklete duke ecur. Me pas ne vitin 1864 pedalet iu shtuan kesaj biciklete dhe keshtu njerezit filluan ta ngisnin bicileten.

CD-ja eshte shpikur nga Philips Dhe Sony ne vitin 1980.

Shimpanzete mund te mesojne ta njohin vetveten ne pasqyre, kurse llojet e tjera te kafsheve nuk mund te bejne nje gje te tille.

Qumshti i lepurit eshte qumeshti me me shume kalori ne mesin e te gjithe gjitareve.

Kanguri i porsalindur eshte qa i voges sa mund te vendoset ne nje luge te cajit.

Makina e shkrimit eshte shpikur nga hungarezi Qwert Yuiop, i cili e la "nenshkrimin" e tij ne tastiere.

Peshkaqenet nuk kane fshikeza te ajrit, prandaj duhet te neotjne vazhdimisht perndryshe do te fundsoreshin.

Nese i ndani folket ne anen e djathte, atehere keni lindur mishngrenes, nese i ndani floket ne anen e majte atehere konstukti i juaj fizik dhe dhe psikologjik anon kah vegjetarianet.

Per dallim nga njerezit kanarinat mund t'i rigjenerojne qelizat e tyre te trurit.
Arrow sheta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A e dini se...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Shkencė / Kuriozitete-
Kėrce tek: