Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING

[www.softks.1forum.biz] www.softks.net.ms
 
ForumForum  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  Kontakto Kontakto  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Navigation

OFERTA

HACKING

TUTORIALS

EXPLOIT

INTERNET

CRACZ AND SERIALZ

WAREZ

PRODUKTET TONA

FEJA ISLAME

Tema Fundit
» POEZI QESHARAKE DASHURIE
Sun May 06, 2012 3:30 am nga sweet.love

» WWW.RKS.AL
Thu Nov 04, 2010 4:31 pm nga edy007

» wWw.Dardania.com
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» mir se vini
Thu Sep 02, 2010 2:43 am nga TiGrI_GV

» Kerkojme V.I.P dhe Moderator
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm nga leeni

» Disa E-mail hacked amerikane me passworda
Tue Aug 24, 2010 8:54 pm nga leeni

» bLloko fb dikujt
Tue Aug 24, 2010 8:51 pm nga leeni

» Konkuro per V.I.P
Tue Aug 24, 2010 8:47 pm nga leeni

» Userbar Te Softks.Tk Per Signature
Fri Aug 20, 2010 4:59 pm nga leeni

» rbd-ks.forumotion.com :::Regjistrohuni plz....
Fri Aug 20, 2010 4:50 pm nga leeni

» www.KDG-Crew.eu - Kosova Defacers Group - Regjistrohuni
Fri Aug 20, 2010 10:06 am nga leeni

» Prezantimi Ketu
Thu Aug 19, 2010 10:17 pm nga leeni

» Prezantohu tani posto
Thu Aug 19, 2010 10:12 pm nga leeni

» Hacko PC Dikujna Permes Msn ?
Thu Aug 19, 2010 9:57 pm nga leeni

» Merr pass ne msn shume lehte
Sun Jul 25, 2010 1:21 pm nga hamdi seniku

» Internet Calls [New softfware]
Tue Jun 29, 2010 9:57 pm nga saimiri

» Dergoni SmS Falas.
Tue Jun 29, 2010 9:53 pm nga saimiri

» erdha kam qene i regjistruar por nuk po mundem ta gjej passin
Tue Jun 29, 2010 8:33 pm nga saimiri

» Mjeksia-Grup
Sat May 08, 2010 4:05 pm nga X-persoN

» Joomla Exploit
Fri Apr 30, 2010 11:39 pm nga Vizitor

Top posters
HarM
 
OwneR
 
Sela
 
sirena
 
berati123
 
leeni
 
fiki
 
bujari
 
vaLdrin.I
 
sheta
 
Sondazh
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Partneret

KDG-Crew.eu


Share | 
 

 All about Gmail (GOOGLE MAIL)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
HarM
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 177
Age : 24
Location : ne Softks.tk
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: All about Gmail (GOOGLE MAIL)   Thu Jul 10, 2008 4:00 pm

Ni dit e bona ni prov mbi servisin e ri t'google (Gmail ) edhe e pash se qenka shume servis i mire ,dhe i radhita kshtu:
1.Gmail
2.Yahoo
3.Hotmail
4.Spymac
Ndoshta tash do te thoni Pse ?
SPACE:Hapsira e bon Gmail servisin me te preferuar ,se 1024 Mb osht ni ven mjaft i madh per mi rujt e-mailat .Sipas meje Gmail ka bo ni boom te perdoruesit e web-mailave.E para sduhet me ta nji se ku ki mi rujt senet ose cillat sene mi fshi cillat jo ...

SPEEDsht ni servis shume i shpejt klikon e ja ku e ki ,kta e kom vertetu se i hapa trijat ne tri dritare te ndryshme (Yahoo,Hotmail,Gmail ) edhe i jepa usernamat edhe pass. edhe e pash se ma i shpejti ke Gmail masnej Yahoo dhe i treti Hotmail.E provova edhe ni her menyren e njojt edhe e pash qe apet ma e shpejta ke Gmail .Gmail funksionon me shume "frame" se Yahoo dhe Hotmail sepse 1/2 e faqes aktivizohet me hapjen e www.google.com pra jo si ne Hotmail kur qdo funksion e ka ka ni faqe te veqant .
LABELS:Gmail punon me Label d.m.th jo me foldera ku muni mi klasifiku mesazhet .Pra e kini emailin en inbox edhe e futn ne ndonje label qe e krijoni atehere do ta kini edhe ne inbox edhe ne label.
GMAIL DRIVE MAP :Ky osht ni sen qe pasi ta keni hapur account mundeni me bo download osht si nje lloj i hardiscut qe vendoset "my computer" edhe nese doni me vendon lloje te ndryshme te folderave,fileave,setupave.mp3.etj etj atehere kjo bohet shume shpejt pa upload hiq ....aty vendosen senet per 10-30 sec.Downloadin e tij muni me bo ne www.gadgetmadness.com
SI TA HAPIM NI GMAIL ACCOUNT :Kjo me se miri bon nese e pytni noj shok qe ka gmail accout per nje invite ateher aj jav dergon invite ju e mbushni dhe automatikisht e keni hapur nje gmail account ...pasi ta keni hapur atehere juve ju vin 4 invite qe muneni mi ja dergu atij qe deshironi e qishtu me radh .
Arrow erMal.I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.softks.tk
 
All about Gmail (GOOGLE MAIL)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Soft Kosovo Team www.softks.net.ms - LIDHUNI ME NE - IT AND HACKING :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: